Fagus

Tražiš posao?

Kao vodeći distributer premaza za dekoraciju, zaštitu, obnovu i održavanje drva u interijeru i eksterijeru (boje, lakovi, ulja, voskovi, specijalni efekti, kozmetika za drvo) te dekorativnih premaza za podove i zidove na području Republike Hrvatske, vodimo se vrijednostima: više za drvo, više za klijente, više za zaposlenike, više za društvo, više za prirodu.

Naš izbor je uvijek i u svim poslovnim aktivnostima pružiti najbolju uslugu, a naša snaga su naši zaposlenici!

Radi povećanja opsega posla tražimo dinamičnu, pozitivnu, odgovornu i pouzdanu osobu za radno mjesto:

Skladištara – dostavljača.

Opis poslova:

  • rad u skladištu, zaprimanje i isporuka robe, manipulacija s robom, vođenje brige o stanju skladišta
  • slaganje robe u dostavno vozilo i dostava robe te pripremanje robe za vanjske dostavne službe
  • točnost i ispravnost preuzete robe iz skladišta te izvršene isporuke
  • administrativni poslovi vezani uz prijem i otpremu robe
  • održavanje reda i čistoće radnog prostora
  • briga o dostavnim vozilima
  • briga o osobnom pridržavanju propisa zaštite na radu
  • obavljanje drugih poslova po nalogu nadređenog voditelja.

Uvjeti:

  • odgovorna, organizirana, pedantna i pouzdana osoba
  • završena srednja škola (SSS)
  • poželjno radno iskustvo rada u skladištu i na dostavi robe
  • vozačka dozvola B kategorije
  • poželjno položen ispit za upravljanje viličarem (nije uvjet)
  • znanje rada na računalu
  • pozitivan stav
  • fleksibilnost te spremnost na rad u dinamičnom okruženju.

Molimo sve zainteresirane kandidate da dostave svoj životopis i motivacijsko pismo na sljedeću e-mail adresu: [email protected].

Mjesto rada: Velika Gorica.

Stručna sprema: SSS.

Vozačka dozvola: B kategorija.

Vještine: rad na računalu.

Što nudimo:

  • rad u uređenom okruženju
  • početak rada odmah
  • rad na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
  • puno radno vrijeme
  • redovna primanja.

Vrsta zaposlenja: rad na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa.

Broj izvršitelja: 1.